Vitajte v EDULAB akadémii

EDULAB akadémia vznikla v roku 2021 s cieľom preniesť skúsenosti zo svetových trendov v online vzdelávaní do prostredia rozvíjania kompetencií pedagogických zamestnancov na Slovensku. Inšpirujte sa skúsenými pedagógmi a rozšírte si svoje učiteľské portfólio.

Vitajte v EDULAB akadémii

EDULAB akadémia vznikla v roku 2021 s cieľom preniesť skúsenosti zo svetových trendov v online vzdelávaní do prostredia rozvíjania kompetencií pedagogických zamestnancov na Slovensku. Inšpirujte sa skúsenými pedagógmi a rozšírte si svoje učiteľské portfólio.

Online akadémia od učiteľov pre učiteľov

Rozvíjajte svoje pedagogické zručnosti pomocou vzdelávacích kurzov vytvorených učiteľmi z praxe.

Profesionálne pripravené vzdelávacie kurzy

Multimediálne kurzy zahŕňajúce videá, elektronické zošity a rôzne doplnkové materiály pre vás pripravili lektori s dlhoročnými skúsenosťami.

Zvyšovanie pedagogických kompetencií

Obsahom vzdelávacích kurzov EDULAB akadémie je menej teórie a viac praktickej inšpirácie pre každodenné učenie vo vašej triede.

Certifikát pre vaše portfólio

Každý kurz je zakončený testom. Po jeho úspešnom absolvovaní získate certifikát, ktorým môžete rozšíriť svoje pedagogické a atestačné portfólio.

Inšpirujte sa s nami

Vyberte si z našej ponuky multimediálne bohatých kurzov, ktoré môžete absolvovať kedykoľvek a kdekoľvek. Profesionálni lektori, kvalitné vzdelávacie videá, digitálne učebné zošity a certifikáty aplikovateľné do pedagogického a atestačného portfólia – to sú hlavné znaky vzdelávacích online kurzov EDULAB akadémie.

Naše aktuálne kurzy

Naše aktuálne webináre

Sorry , no results found

PaedDr. Róbert Harmata 

riaditeľ, ZŠ Benkova, Nitra

Nepriaznivá situácia okolo Covid 19 ešte viac podčiarkla význam elektronického vzdelávania, kurzov, videokonferencií. Preto vítam iniciatívu EDULAB akadémia, elearning video kurzy. Video kurz na mieru spustený kedykoľvek a kdekoľvek. EDULAB akadémia a podobné iniciatívy už nie sú len ďalším doplnkom vzdelávania, ale vzhľadom na vývoj vo svete sa stávajú pevnou a do budúcna možno aj jedinou formou vzdelávania.


Ing. Marta Izsofová

zástupkyňa, ZŠ Mateja Bela, Šamorín
EDULAB svojimi aktivitami a projektami dlhé roky obohacuje naše školy. Či už sú to perfektné školenia pre učiteľov, výborné vzdelávacie portály. prepracované metodiky, publikácie. Myslím si, že nás kreatívny tím EDULABu nikdy nesklamal a zaslúži si našu úctu a dôveru. Nový projekt online akadémie vzdelávania pre učiteľov vytvorí virtuálny priestor, v ktorom nás v rôznych vzdelávacích a motivačných kurzoch plných inšpirácií posunie znova vpred.

Naši partneri

Chcem vedieť viac

Prihláste sa na odber nášho newslettera a my vás budeme pravidelne informovať o aktuálnych novinkách a vzdelávacích kurzoch z dielne EDULAB akadémie.
Ďakujeme!